Moda Zdrowie

Chwyć i jedz w plenerze

Witam Was Kochani po świętach! W końcu możemy poczuć wiosnę, w powietrzu, naprawdę już nie mogłam się jej doczekać. Zauważcie jak ogromny wpływ na nasz samopoczucie ma pogoda, słońce za oknem… często się nad tym zastanawiam, zwłaszcza będąc w podróży, spoglądam wtedy na ludzi rozsianych w różnych zakątkach świata i gołym okiem widzę, że Ci którzy na co dzień mają witaminę D prosto z nieba w dużej ilości są zwyczajnie szczęśliwsi, ich rysy są łagodniejsze promienieją. Dlatego ciesze się, że i u nas w końcu już jest tak pięknie.

Myśląc,że mamy już wiosnę w mojej głowie od razu rodzą się nowe podróżnicze pomysły, plany, marzenia, które oczywiście staram się spełniać po kolei. Plan na ten rok jest ambitny, a kalendarz zaczyna wypełniać się po brzegi. Na początek moje ulubione tereny rodzinne – zachodniopomorskie, a pózniej  kolejne plany z mojego kalendarza…

 Jak widzicie  zapewne Kochani, że żyjemy w coraz większym pośpiechu. Dlatego ciesze się, że czasami mam możliwośc choć na   chwilę wyrwać się ze zgiełku miasta i trochę pobyć z naturą. Pozwalają mi one odetchnąć, złapać głęboki oddech i zebrać myśli. Pośpiech sprawia też, że nie odżywiamy się najlepiej, ale z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że musimy dostarczać składników odżywczych do naszego organizmu. Jak to zrobić, aby było to dla nas łatwe, przystępne, nie kosztowało fortuny, zawsze było pod ręką? Znalazłam na to naprawdę świetny sposób, do tego pyszny i różnorodny. Nowa przekąska od Bakalland, chrupiące orzechy, prażone ziarna, bakaliowe mieszanki. Hasło przewodnie „Chwyć i jedz” doskonale oddaje ich zalety. Mieszczą się w każdej torebce, dlatego zawsze mam je pod ręką. Moi ulubieńcy to słonecznik prażony, mieszanka studencka CHOCO i COFFEE, musicie ich spróbować.

Wszystkie prażone orzechy zostały przygotowane w piecu, bez dodatku tłuszczu i można je jeść bez obaw o zbędne, dodatkowe kilogramy. Bogactwo smaków i odsłon, z których można wybierać te solone, blanszowane, tradycyjne czy z miodem sprawia, że każdy znajdzie produkt, który idealnie odpowiada jego przekąskowym oczekiwaniom w danym momencie. UWIELBIAM  !!!

Sukienka – Zara, Marynarka – Zara, Buty – renee, Torebka – allegro

5 thoughts on “Chwyć i jedz w plenerze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *