Life style Podróże

Ferie nad morzem…

Zapewne wiekszość z Was letni urlop chętnie spędza nad morzem, ale ten kierunek podróży obrać warto również zimą.

Ferie zimowe nad morzem jest świetną propozycją dla rodzin, które chcą uniknąć zatłoczonych kurortów zimowych i jednocześnie spędzić czas wolny we własnym gronie. My przekonaliśmy się po raz kolejny, że zima nad morzem to świetny odpoczynek. I nie jest wcale nudny?

 W tym roku wybraliśmy na swój  zimowy wypoczynek Hotel Senator w Dźwirzynie, który Wam bardzo polecamy nie tylko na wakacje, ale i na weekendowe wypady.

Zimowa aura  zachęcała nas do spacerów brzegiem morza, a to doskonała okazja, by złapać zarówno trochę słońca, jak i nawdychać się jodu, ponieważ największe stężenie tego pierwiastka w powietrzu występuje w okresie od listopada do marca, czyli poza sezonem letnim. A wiadomo, że dzieciom jod jest niezbędny do prawidłowego rozwoju – odpowiednia ilość tego pierwiastka w organizmie korzystnie przekłada się na rozwój intelektualny i fizyczny.

 Pogoda nam sprzyjała do końca naszego pobytu, więc jak już pisałam dużo spacerowaliśmy i zwiedzaliśmy najbliższe okolice. Ale nie tylko po to wybraliśmy nasz pobyt nad morzem… również po to aby skorzystać z atrakcji oferowanych przez hotel.  Dla dzieći był zorganizowany program animacji, zajęcia warsztatowe, ognisko i wiele innych atrakcji. Dodatkowo do skorzystania  dla wszystkich basen, sauny, kręgielna, kino, sala Xbox, sala zabaw, siłownia. Natomiast Ja z mężem mogliśmy troszkę się odpręzyć i  skorzystać z oferty Wellness & Spa.

Kochani powiem Wam, że skorzystanie z niektórych zabiegów kosmetycznych w połączeniu ze spacerami, joggingiem czy narciarstwem biegowym to recepta na dobre samopoczucie.

 Niezwykłe pejzaże nad morzem, dzika natura i szum fal – to tylko kilka powodów, dla których warto zaplanować pobyt nad morzem zimą …, a jest ich znacznie więcej!

 

 

.

 

5 thoughts on “Ferie nad morzem…

  1. Ciekawe miejsce! Muszę sprawdzić dostępność na ferie w tym hotelu bo ferie u nas niebawem.
    Dzięki za wpisuj…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *