Life style Uroda

Kosmetyczni ulubieńcy do pielęgnacji twarzy…

Witam!

Planując wakacyjny wyjazd, warto pomyśleć Kohani nie tylko o ubraniach i butach, ale również o kosmetykach, które ze sobą zabierzemy. Gorące letnie dni i zmiana klimatu powodują, że w tych tygodniach nasza codzienna pielęgnacja powinna bazować na nieco innych produktach. Lato to szczególnie trudny czas dla skóry  dlatego dobrze jest poświęcić im nieco więcej uwagi.

W mojej  letniej kosmetyczce nie może zabraknąć przede wszystkim sprawdzonych produktów marki L’Oreal, które pozwolą zapobiec wielu problemom kosmetycznym, często pojawiającym się w okresie letnim. To o wiele prostsze zadanie niż późniejsza próba przywrócenia skórze do stanu sprzed wakacji.

W okresie letnim do głównych czynników o niekorzystnym działaniu dla skóry twarzy możemy zaliczyć wiatr, suche powietrze, wilgoć, piasek, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach i szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Doskonałymi produktami zapobiegającymi takim problemom są kosmetyki L’Oreal z serii Hyaluron Specialist ,krem na dzień z SPF20, dzięki formule wzmocnionej dwoma rodzajami kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, skutecznie nawilża skórę twarzy i szyi, poprawia jej sprężystość, a także wygładza drobne linie i zmarszczki. Ochrona SPF20 pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry. Krem dedykowany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej.

 Hyaluron specjalist  wypełniająco -oczyszczający żel -Wypełniający głównie przez nawilżenie. Ten oczyszczający żel do mycia twarzy jest stworzony do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej. Intensywnie oczyszcza i odświeża skórę, jednocześnie zapewniając głębokie nawilżenie i wygładzenie. Formuła wzbogacona składnikiem aktywnym – zawiera kwas hialuronowy, znany ze swojej nawilżającej mocy.

ORAZ MOJA KOLEJNA SERIA ULUBIONYCH KREMÓW TO:

 L’Oréal Paris Revitalift Filler to seria kremówktóre są inspirowane głównie do profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. Gama produktów służy do kompleksowej pielęgnacji twarzy z wykorzystaniem wysokiego stężenia kwasu hialuronowego oraz pobudzających składników aktywnych. Kosmetyki zwiększają ilość elastyny i kolagenu w strukturze skóry, wypełniają zmarszczki i linie mimiczne, a także przywracają jędrność, dzięki czemu wygląda młodo i świeżo.

A Wy Kochani macie jakię swoje ulubione kosmetyki na wyjazdy wakacyjne?

3 thoughts on “Kosmetyczni ulubieńcy do pielęgnacji twarzy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *