Life style

Lekka lektura na weekend…

„Bądź wierna – Idź”, chwytałam się tych słów za każdym razem kiedy wątpiłam, że marzenia można spełniać, że mają magiczną moc materializowania się. Kiedy wątpiłam, chwytałam jedną z  książek pisarki Katarzyny Michalak („Poczekajka” była tą pierwszą, która była jak światełko w tunelu”) i za każdym razem jej książki dają mi zastrzyk energii do działania, wiary, miłości i nadziei na lepsze jutro – tak jest do dziś…

„Poczekajka” to  niezwykła książka. To właśnie nią debiutowała Katarzyna Michalak, a dziś autorka ponad dwudziestu bestsellerów. Opowieść  „Poczekajkę” czytelniczki wskazały jako najlepszą książkę pisarki. Do dziś, choć minęło kilka lat to od tego debiutu opowieśći o romantycznej, pozytywnie zakręconej pani doktor wzrusza, rozśmiesza  i  inspiruje tysiące czytelniczek między innymi Mnie. Perypetie  bohaterki Patrycji w ogrodzie zoologicznym z jej egzotycznymi pacjentami, są perełkami tej opowieści.

Kilka słów o samej powieści!

Patrycja, to młoda i urocza doktor weterynarii, ma dwie pasje: jedną jest niesienie pomocy wszystkim stworzeniom dużym i małym, drugą zaś… magia, która wypełnia maleńką, wynajmowaną kawalerkę i pozwala zapomnieć o samotności. Tak, tak, bo Patrycja marzy o Miłości, takiej przez duże M, ale gdzie taką znaleźć? Spotkanie z kręgiem czarownic na pewnym sabacie przynosi odpowiedź: „Znajdź małą, żółtą chatkę gdzieś na krańcu świata, a spotkasz Jego”. Patrycja, kierując się słowami „Bądź wierna. Idź”, wyrusza w pogoń za marzeniem, nie wiedząc, co ją czeka podczas tej przygody, kogo spotka w cichej, spokojnej wsi zwanej Poczekajką, kto okaże się jej przyjacielem, a kto wrogiem i jaką cenę przyjdzie jej zapłacić na końcu drogi… To przeczytaćie już Kochane same. Zachęcam Was do przeczytanie tej lekkiej lektury w weekend!

 Katarzyna Michalak- „Poczekajka”  Czytam pl

3 thoughts on “Lekka lektura na weekend…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *