Life style

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny – wszystko zmienia się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Świat nagle milknie, spowija go biała, miękka pierzyna, czas zdaje się zwalniać, a my wraz z nim. W oknach rozbłyskują migotliwe światełka, kuchnie wypełniają się smakowitymi aromatami, a stoły odświętnie ubrane w zieleń, czerwień i złoto czekają na przybycie tych, których najbardziej kochamy. Malownicze wnętrza to nieodłączny element Świąt. Szykownie przystrojona choinka, efektowne girlandy, wielobarwne stroiki – dzięki nim Święta można przeżywać piękniej i jeszcze bardziej uroczyście wśród najbliższych. Te detale, to magia właśnie.

Ten  wyjątkowy czas świąt to również dla mnie otwarte serca i moc zrozumienia pełne uroku i przyjaznych chwil. Święta to nie tylko dom pełen gości, bogato zastawiony stół czy wielkość i wartość prezentów pod choinką to coś więcej niż włączony non stop tv. To czas, który ma dodać refleksji całemu naszemu życiu i dopełnić chwilę by skupić się tylko wyłącznie co wyjątkowe i prawdziwe. To spojrzenie na nas samych przez pryzmat całego roku to również  przyzwolenie na wspomnienia i wielkie marzenia. Zatrzymajmy się na chwilę – doceńmy skromność. Zwolnijmy i odpocznijmy…

 Kochani dla wielu rodzin te święta będą inne niż wszystkie mimo wszystko mam nadzieję, że nikt nie odbierze Wam świątecznej atmosfery  pogody ducha i radości spędzenia wspólnego czasu z bliską rodziną. Ten rok udowodnił, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i właśnie tego zdrowia Wam życzymy i Waszym bliskim.

 A magia świąt niech  napełni Was  pozytywną energią i spokojem ducha.

Wesołych Świąt!

 

 

5 thoughts on “Magia Świąt Bożego Narodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *