Life style Sport Uroda

Moi kosmetyczni ulubieńcy przed i po treningu!

 

Dzień dobry!

Wysportowane i jędrne ciało to zapewne marzenie wielu kobiet, szczególnie kiedy mamy lato jest czas urlopów i sezon bikini. Niestety nie ma „tabletki cud”, która sprawi, że w ciągu miesiąca zmienisz mało jędrną skórę w gładką i sprężystą. Na wysportowaną sylwetkę trzeba pracować okrągły rok. Co zrobić żeby ją osiągnąć? Oto kilka porad, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu.

DIETA

Nie jest zapewne dla Ciebie tajemnicą, że Twój wygląd w ogromnej mierze zależy od tego, jak się odżywiasz. Za dużo, ale i zbyt mało jedzenia będzie negatywnie wpływać na Twoją figurę. Zbyt wysoka kaloryczność będzie powodowała zwiększanie się tkanki tłuszczowej, natomiast zbyt mała – utratę tkanki mięśniowej (a to ma ogromny wpływ na jędrność sylwetki).

Często popełnianym błędem jest też zbyt małe nawodnienie organizmu. Po prostu za mało pijemy! A w szczególności wody. Skóra składa się w ponad 70% z wody. Pozbawiając się jej, powodujesz, że skóra staje się wiotka. Warto tutaj zaznaczyć, że ważne jest regularne nawadnianie się przez cały dzień (nie wystarczy wypić butelki wody podczas treningu).

Na szczęście świadomość na temat szkodliwości produktów przetworzonych jest coraz większa, co niesamowicie cieszy. Nie będę zatem się nad tym rozwodzić. Powiem tylko – unikaj! Nie tylko kaloryczność, ale też (a nawet przede wszystkim) jakość jedzenia jest niesamowicie ważna. Duże znaczenie ma również ilość spożywanych warzyw – powinny one stanowić nawet połowę produktów na Twoim talerzu. Warzywa to nie tylko witaminy, ale przede wszystkim dawka błonnika oraz antyoksydantów, które zahamują co nieco procesy starzenia.

PIELĘGNACJA CIAŁA KOSMETYKAMI BINGOSPA

Pielęgnacja skóry odpowiednio dobranymi zabiegami czy kosmetykami to świetne uzupełnienie zbilansowanej diety i dobrze dobranych treningów. Z pomocą przychodzą mi zawsze  kremy i balsamy od Firmy Bingospa, używam ich od ponad pół roku i jestem z działania tych kosmetyków bardzo zadowolona. Ich działanie widoczne jest już po kilku dniach. Skóra jest jędrna, gładka i elastyczna. Kremy mają lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i szybko wchłaniają, a do tego pięknie pachną. Tylko nie myślcie Kochane,że od razu zniknie cellulit i rozstępy. Pamietajcie do tego o regularnych ćwiczeniach. Podstawa!!!

I jeszcze jedno Kochani – walka z tkanką tłuszczową, cellulitem czy ogólna poprawa sylwetki wymagają czasu. Musicie uzbroić się w cierpliwość, systematycznie i konsekwentnie realizować plan, a efekty na pewno się pojawią.

Zdrowa dieta, treningi oraz pielęgnacja to klucz do sukcesu!

Kosmetyki – Bingospa

4 thoughts on “Moi kosmetyczni ulubieńcy przed i po treningu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *