Life style Podróże

Polskie morze,nie tylko latem – Pomysł na dłuższy weekend

Witamy!

Jeśli chcielibyście spędzić trochę czasu z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta to mamy dla Was idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Tymbardziej, że niedługo zbliżaja się Świeta Wielkanocne, a pózniej majówka. Jest to idealny czas na spędzenie miłych rodzinnych chwil we wspaniałej atmosferze jaką może Wam zaproponować Hotel Resort Plaza w Darłówku.

Darłówko – wspaniały mikroklimat

Hotel Resort Plaza położony jest w nadmorskiej dzielnicy Darłowa Darłówku Wschodnim, w parku, tuż nad brzegiem morza. Idealna lokalizacja, ekologicznie czyste, szerokie i piaszczyste plaże są tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych jak również atrakcyjne i malownicze szlaki turystyczne. Jest tu wspaniały mikroklimat o walorach zdrowotnych oraz sąsiedztwo rozległych, sosnowych lasów, a do tego wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowa, które powodują, że jest to miejsce wyjątkowe do rekreacji i wczasów nad morzem, ale nie tylko w okresie letnim, gdyz zimą tez jest tutaj mnóstwo atrakcji, a przynajmniej miejsce w którym byliśmy.

Hotel Resort SPA

 Hotel Resort SPA Plaza położony jest przy samej plaży. Wystarczy kilka kroków, by cieszyć się otwartą przestrzenią i wdychać pełną piersią morskie powietrze, a zwłaszcza teraz w okresie zimowym i wczesną wiosną gdzie wystepuje najwięcej jodu. Ta piękna przestrzeń zaprasza Was na długie, kojące spacery. A po spacerach czeka na Was Kochani relaks w basenie, saunie i jacuzzi i przepyszne posiłki przygotowane przez Kucharza dla dzieci jak i dororosłych. Dopełnieniem pobytu są dla w Hotelu  zabiegi SPA i odnowy biologicznej, a dla najmłodszych organizowane  tematyczne animacje, którymi Kornelka była zachwycona, a najbardziej warsztatami kulinarnymi…

To miejsce, w którym naprawdę można odpocząć, nie robić absolutnie nic, wyciszyć, a mimo tego wrócić z ogromną dawką inspiracji.

Teraz w tym wspaniałym klimatycznym miejscu możecie wykorzystać pakiety na rodzinne pobyty marcowe, wielkanocne i majówke z zabiegami – TU.

 

 

3 thoughts on “Polskie morze,nie tylko latem – Pomysł na dłuższy weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *