Moda

Ponadczasowość – biała koszula na wiele okazji.

Dzień dobry!

Zasadniczo  Kochani biała koszula to klasyczny element męskiej garderoby. Ale jak się bliżej przyjrzeć sprawie to już od wielu lat należy także do kobiecych niezbędników, a to za sprawą Coco Chanel, która to podejście zmieniła. Wciąż jest jednak bardzo niedoceniana. No bo brudzi się, jest zbyt pretensjonalna i nieodzownie kojarzy się ze sztywnym, formalnym stylem. Niesłusznie! Bo dobrze skrojona biała koszula w odpowiednim rozmiarze jest nie tylko bardzo kobieca, jest przede wszystkim bardzo stylowa.

Nie ma chyba nic bardziej glamour niż zestaw: dżinsy i biała koszula. Banalnie? Wcale nie! To kwestia dobrania jakościowej, dobrze skrojonej koszuli. Od jakości i kroju powinnyśmy w ogóle zacząć nasz wybór, a następnie dobrać klasyczne dżinsy. W tej konfiguracji najlepiej sprawdzi się  biały, taliowany krój – koniecznie rozpięta na przynajmniej trzy guziki. Ale to nie jedyna opcja. Ja np. bardzo lubię wybrać koszulę o rozmiar lub nawet dwa większą, aby nadawała stylizacji dużego luzu.

 A dzisiaj w pełnej stylizacji Kornelka – celowo pokazałyśmy Wam  koszulkę i białą koszulę w połączeniu z szerokimi spodniami w kratę i  sneakersami, aby pokazać jak fajnie mogą połączyć się ze sobą style.  Wydaje nam się,że to ciekawy i wygodny zestaw na wiosenne spacery i na zblizające sie święta.

A Wam jak podoba się?

Koszula – Zara, Spodnie – Zara, Buty – Zara, Koszulka – Tkmaxx, Torba – TkMaxx

4 thoughts on “Ponadczasowość – biała koszula na wiele okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *