Moda

Sukienka na letnie przyjęcia

Znalezienie sukienki na rodzinne przyjęcie może okazać się nie lada wyzwaniem. Wesele, rocznica ślubu, komunia, chrzciny, urodziny, okazji do świętowania jest naprawdę sporo. W ostatnim czasie trendy co do ubioru na takie okazje mocno się zmieniły. Nastała moda na prostotę i minimalizm. Zacznijmy jednak od początku, jak wybrać sukienkę na wyjątkowe okazje?

Myślę, że przede wszystkim powinna pasować do okazji. To podstawowa zasada, której kurczowo musimy się trzymać. Poza tym, powinna być wyjątkowa, ale na tyle prosta abyśmy czuły się w niej dobrze, nie krępowała ruchów podczas tańca i pasowała do naszej figury. Zastanawiając się jak dokonać wyboru, zacznijmy od pierwszego pytania. Na jaką okazję się wybieramy oraz czy impreza ma motyw przewodni? Gdy już odpowiemy, musimy zastanowić się, czy będziemy królować na parkiecie, czy raczej będzie to spokojny event.

Myślę, że jeśli postawicie na prostotę, sukienka, którą wybierzecie nie będzie tylko jednorazowym strzałem, chodzi mi o to, aby nie zawisła w szafie jako pamiątka. Niech jej fason, styl sprawdzi się również podczas innych okazji jak i do założenia na co dzień.

Sukienka – Varlesca, Trampki – Tkmaxx, Saszetka – manzana

 

5 thoughts on “Sukienka na letnie przyjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *