Moda

Timeless blue dress & APIA

Czuła ciepło na czubku nosa, na czole, policzkach i ustach i zrozumiała, co mieli na myśli różni tam poeci, pisząc o „pocałunkach słońca”. To było to. Czuła jak życie przepływa przez nią ciepłymi, musującymi, różowymi falami, a wibrująca w powietrzu wiosna przenika przez jej skórę i dociera do każdej komórki, pozostawiając tam radosną informację.

— Małgorzata Musierowicz

 Niebiesko – biała sukienka  i buty  firmy APIA to bohaterowie dzisiejszej stylizacji. Sukienka ma świetny, rzadko spotykany skład (80% bawełna, 20% jedwab) i jest bardzo przyjemna w noszeniu. Aby podkreślić jej niezobowiązujący charakter, dobrałam do niej włoskie granatowe szpilki polskiej firmy APIA, która oferuje buty najwyższej jakości, z najlepszych europejskich fabryk i manufaktur obuwniczych. Te luksusowe, dopracowywane ręcznie obuwie, wykonane są z wyselekcjonowanych skór naturalnych z dbałością o najmniejsze detale. Buty projektowane są przez artystów kreujących światową modę i kształtujących aktualne trendy obuwnicze. Dlatego buty z kolekcji APIA są tak niepowtarzalne i wyjątkowe, aż przyjemnie jest nosić. Zapraszam do zapoznania się z kolekcją  butów w sklepie internetowym https://www.apia.pl/buty-damskie-c.html, znajdziecie tam mnóstwo obuwniczych perełek.

Do całości  dzisiejszej stylizacji dobrałam  jeszcze okulary Ralph by Ralph Lauren kupione rok temu podczas letnich wyprzedaży. Natomiast w drugiej wersji  postanowiłam trochę ożywić stylizację za pomocą czerwonych akcentów na trampkach. Czyli Kochani jedna sukienka i kilka rozwiązań w zależności jakie dobierzecie dodatki!

I jak Wam sie podoba?

Sukienka- Zalando, Szpilki- APIA, Trampki – Zalando

 

6 thoughts on “Timeless blue dress & APIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *