Life style Sport Zdrowie

Trening w domu z Kinect – Training

Witam!

Jak dobrze wiecie aktywność fizyczna towarzyszy mi na każdym kroku. Biegam, ćwiczę na siłowni, ale… ćwiczę też w domu. Bardzo lubię domowe treningi i wbrew pozorom czasem jestem bardziej zmotywowana na taki trening niż na wyjście na siłownię. No ale właśnie… podczas ćwiczeń w domu pojawia się jedno zasadnicze pytanie: „Co ćwiczyć?”. Często jest tak, że programy treningowe w końcu nam się nudzą (jeżeli ćwiczymy w kółko to samo). Sama miałam taki okres. Dzień w dzień ćwiczyłam z Ewą Chodakowską, aż w końcu znałam te ćwiczenia na pamięć. Owszem, fajnie do nich teraz wrócić, ale dobrze jest mieć też zamienniki, które urozmaicają nasze treningi. Stąd pomysł na dzisiejszy wpis!

W dzisiejszym wpisie chciałam Wam polecić swietną grę do codziennych treningów bez wychodzenia właśnie z domu. Pod warunkiem Kochani jeśli posiadacie w domu konsole Xbox 360 – to treningi z Nike+ Kinect Training.

W  tej grze (trening) wykorzystano doświadczenie sportowe najlepszych trenerów firmy Nike i technologię sensora Kinect, aby stworzyć dynamiczny program ćwiczeń, który dostosowuje się do budowy ciała, sprawności i celów konkretnej osoby. Osobisty trener, który Was zna i śledzi Wasze sukcesy, udzieli wskazówek i opinii przygotowanych specjalnie dla Was. Gra Nike+ Kinect Training dopasowuje się do Waszego trybu życia, obowiązków, ilości wolnego czasu i poziomu zaangażowania w trening. Dzięki temu osiągniecie postawione sobie cele. Za pośrednictwem czujnika Kinect gra Nike+ Kinect Training obserwuje ruchy Waszego ciała, ocenia Waszą wytrzymałość i kondycję oraz wskazuje obszary do poprawy. Następnie opracowuje Wam plan treningu dostosowany specjalnie Waszych potrzeb. Dzięki komentarzowi przekazywanemu na bieżąco zawsze wiecie, czy poprawnie wykonujecie ćwiczenia. A w miarę jak rośnie Wasza sprawność fizyczna, zmienia się też plan treningu.

Z treningu Nike+ Kinect Training może korzystać każdy – począwszy od zawodowych sportowców, a skończywszy na tych, którzy uprawiają sport rekreacyjnie lub dopiero zaczęli to robić. A kiedy zabraknie Ci motywacji do dalszych ćwiczeń, możesz zaprosić do wspólnych treningów znajomych z całego świata, i wspólnie z nimi zdobywać kolejne rekordy.

Teraz nie musicie wychodzić z domu, żeby o siebie zadbać, nie musisz też odmawiać sobie przyjemności spędzenia czasu z bliskimi. Możesz we własnym salonie spalić  trochę kalorii, a przy tym doskonale się bawić.

To co, gotowi? Zaczynamy!

 

 

 

5 thoughts on “Trening w domu z Kinect – Training

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *