Life style Moda

Wakacje w Pensjonacie Muszelka + konkurs z Jutrzenką

Dzień dobry!

Pensjonat Muszelka „Nowi goście” to kolejna wciągająca lektura, którą chciałyśmy zaproponować Wam na wakacje. Z tą książeczką i pysznymi wafelkami familijnymi od Jutrzenki, które towarzyszą nam ostatnio w każdym miejscu i o każdej porze, kiedy tylko mamy ochotę na coś słodkiego na pewno nie będziecie sie nudzić. I czas z pewnością z tą ciekawą lekturą upłynie Wam Kochani o wiele szybciej!

 
  Wakacje można spędzić w niesamowity sposób. Szczególnie w tak pięknym miejscu jak Muszelka! To tutaj bohaterowie tej wspaniałej książeczki  “Pensjonat Muszelka” mogli cieszyć się z najwspanialszych przygód.
Rózia i przyjaciele przeżyli w pensjonacie wspólnie wiele przygód.
Bohaterowie dzielą się każdym wspomnieniem i zachęcają, aby wraz z nimi jeszcze raz przeżyć swoje przygody.
 Ta zabawna, pozytywna, ucząca, interesująca, pełna dialogów książka dla dzieci, rozegrana jest w malowniczej okolicy. Historia z ciekawym morałem, uczącym, że na każdy problem znajdzie się jakieś rozwiązanie.
 Lektura uczy  współpracy, dążenia do celu, podejmowania konkretnych decyzji. Pełna interesujących dialogów i miłych bohaterów, z którymi młody czytelnik z łatwością się zaprzyjaźni.
Książka pisarki Fanny Joly przyciąga dużymi ilustracjami i wygodnymi w czytaniu literkami.
Autorka potrafi zainteresować  i pokazać, jak wspaniale można bawić się bez telewizji czy komputera.
I nie zapomnijcie Kochani o  chrupiących wafelkach one umilają nie tylko chwile relaksu z książką, ale spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Są niezastąpione jako słodka przekąska w podróży, pracy czy domu. Powiem Wam,że zawsze kojarzyły mi się z dziećinstwem.
I tu z Kornelką mamy dla Was info o konkursie – wystarczy kupić wafelki Familijne, sprawdzić pod naklejką kod i na stronie zobaczyć czy wygraliście 50zł lu nagrodę główną 50000zł . My gramy! I Was też zachęcamy!

Kombinezon – Next, Kapelusz – reserved, Książka- czytam.pl

 

5 thoughts on “Wakacje w Pensjonacie Muszelka + konkurs z Jutrzenką

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *