Life style Moda

Zabawna Hania Humorek na weekend

Dzień dobry!

Kiedy dotarła do nas paczka nowych książek, Kornelka spojrzała na nie swoim bystrym wzrokiem i nie zastanawiając się zbyt długo capnęła swoją „Hanię Humorek – Wielką księgę psot” i szybciutko udała się do swego pokoju. Kiedy zajrzałam do jej pokoju, była tak zajęta przeglądaniem swoich nowych zdobyczy książkowych, że nie miała czasu nawet  przyjśc na obiad.

Jest to nasz kolejny bardzo dobry wybór lektury tym razem świetnych przygód Hani Humorek! Już Ci którzy zostali wielbicielami  tej zabawnej serii mogą czytać do woli, ponieważ ostatnia seria to wielka księga która liczy sobie aż 370stron! Właśnie tutaj, w tym dużym tomie znajdziecie dwie historie bohaterki: „Hania Humorek i wakacje z dreszczykiem” oraz „Hania Humorek i wielki pech”. Pierwsza to opowieść o wakacjach, które dla Hani zapowiadają się fatalnie, okazuje się jednak, że lato spędzone w domu może obfitować w niezwykłe wydarzenia. Można nawet wytropić Wielką Stopę! W historii wielkiego pecha poznajemy moc szczęśliwej monety, zasady konkursu literowania, jedziemy z Hanią na wycieczkę do Waszyngtonu i gonimy oswojoną świnkę.

Jak w naszej wcześniejszej proponowanej przez nas książeczce Rose Lagercrantz Dunia to w tej również czcionka jest na tyle duża, że te dzieci, które dopiero zaczynają czytać, mogą powoli poznawać perypetie tej niezwykłej dziewczynki. Zabawny tekst, świetne rysunki, dopracowane w każdym szczególe, wszystko w tej książeczce zachwyci naszą pociechę. Uśmiech na twarzy wywoła u nie jednego nieletniego czytelnika!

Nasza wspaniała bohaterka Hania Humorek nie pozwoli na pewno dzieciom się nudzić, ponieważ ona naprawdę jest niezwykła. Ma tak niesamowite pomysły, że nie ma mowy o smutku. Oj, ta dziewczyna ma charakterek, bez dwóch zdań! I głowę na karku! W cokolwiek się angażuje, wchodzi w to całym sercem- jak nasza Dunia!

 Dobra zabawa na najbliższe dłuższe weekendy z taką lekturą gwarantowana! Do tego kochani wygodna stylówka jak u Kornelki i pyszna, idealna przekąska z Bakalland bez której na swieżym powietrzu nie możemy sie obejśc to Kochani dodanie sobie odrobiny energii i miło spędzenia czasu!

Czytam.pl – Megan McDonald – Wielka ksiega psot

                        Megan McDonald  – Hania Humorek ratuje świat

Bluzka – Zara, Sweterek – Zara, Spodnie – Zara, Buty- Zara

3 thoughts on “Zabawna Hania Humorek na weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *