Life style

Zimowe wieczory ze ScoobyDoo…

Długie, zimowe wieczory to najlepszy czas, aby nadrobić serialowe zaległości. Jeśli do tej pory, było Wam na nie szkoda czasu, to myślę sobie, że zima to najlepsza pora roku, aby zmienić nastawienie.

Naszym ulubionym ostatnio serialem bajkowym jest „Scooby Doo…”. Ten sympatyczny pies ma fanów w każdym wieku.  A największą grupą odbiorców pozostają zawsze dzieci zainteresowane światem pełnym motywów science fiction, horroru i fantasy. Pod koniec każdego odcinka okazuje się, że obecność duchów i potworów to wielka mistyfikacja – i to jest dla młodych widzów cenna nauka (mimo że wielu z nich wolałoby, żeby były prawdziwe). Ważne jest i to, że pojawiają się też zabawne postacie.

Do dziś pamiętam kiedy miałem osiem lat, „Scooby Doo, gdzie jesteś?” to był mój ulubiony program w telewizji. Poprzysiągłem sobie nawet, co bardzo dobrze pamiętam, że to „zawsze” będzie moja ulubiona bajka. I tak pozostało do dziś, a teraz tym serialem zaraziłam Kornelkę,która czeka do wieczora aby obejrzeć kolejny odcinek swoich ulubionych bohaterów Scooby”iego i zabawnego Freda…

Oczywiście Kochani pamiętamy o naszej ulubionej przekąsce. To jogurcik Fantasia od Danone tym razem wybrałyśmy z wedlowską czekoladą jest to wspaniałe połączenie wielopokoleniowej tradycji Wedla w tym wspaniałym kremowym jogurcie, który tak miło  umila nam zimowe wieczorne seanse filmowe!

 Scooby- Doo program Boomerang godz. 15.00 i 19.00.

Zapraszamy!

4 thoughts on “Zimowe wieczory ze ScoobyDoo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *